OBÓZ ZAKOPANE

Zbiórka na wyjazd 13.01.2018r. o godz. 5:50 na terenie klubu. Przypominam o oddaniu karty obozowej oraz załączeniu xera karty szczepień.

Krótki niezbędnik, co zabrać ze sobą na obóz :

legitymację, buty piłkarskie, buty do biegania, klapki, 2 ręczniki, strój meczowy oraz minimum 3 komplety strojów treningowych, czepek i kąpielówki, ubrania (można podpisać na metkach);) , dres, telefon, książka - zalecana lektura szkolna, kurtka, rękawiczki, odzież termiczna, kalesony, buty zimowe, ortalion, szalik, czapkę itd.

Treningi odbywać się będą na dworze.

Proszę zabrać coś do zjedzenia w podróż oraz na życzenia rodziców kieszonkowe dla chłopców, które będę im wydzielał w ramach dniówki.

Wszystkie elektroniczne sprzęty(poza telefonem) zostają w domu, słodyczy oraz napojów słodzonych nie zabieramy !!!!!!!