koszulka, powołania, zakończenie

koszulka, powołania,  zakończenie

- Jeśli któryś z zawodników, bądź rodziców chce zakupić dodatkową niebieską koszulkę treningową adidas MKS Piaseczno, proszę o informację sms z odpowiednim rozmiarem.

Koszt koszulki 50 zł , termin do niedzieli 11 czerwca!

Jednocześnie przypominam, że po niedzielnym meczu o 14:30 mamy zakończenie wewnętrzne (na Zimnych Dołach). Składka na zakończenie 20 zł (5 zl klubowe + 15 zł wewnętrzne).

23 czerwca (piątek) o godz 18:00 odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu dla Wszystkich Zawodników i Wszystkich drużyn MKS Piaseczno! (przychodzimy w strojach meczowych !!! będzie robione zdjęcie całego zespołu w strojach)

Zbiórka w niedzielę o 8:05 na stadionie Gosir, zabieramy potrzebny sprzęt meczowy, plus jakiś owoc/kanapkę jedziemy busem. Mecz o 10. Powołani zawodnicy :

Arkutowski, Czarnecki, Forberger (br), Głowacki,Jakubowski, Kusztal, Marciniak, Met, Niemiec, Sobolewski, Sobota, Stepień, Tworek, Wolszczak, Wojtyniak (br)